



1 459 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 2311509 | BMW | 33412311509 | BMW | 33416762314 |
| BMW | 33416764180 | BMW | 6762314 | BMW | 6764180 |
| CX | CX686 | FAG | 713667780 | FAG | 580494 |
| FEBI BILSTEIN | 26312 | GSP | 9245012 | GSP | 9245012K |
| MOOG | BMWB12839 | NK | 761518 | OPTIMAL | 502252 |
| PFI | PHU2226K | RUVILLE | 5038 | Schaeffler FAG | 713667780 |
| SKF | VKBA6708 | SKF | VKBA3675 | SNR | R15038 |
| SNR | R15032 | SOLGY | 216253 | SWAG | 20926312 |
| VAICO | V200679 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (E53) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3147520002 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим підшипником колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| Код товару | 3147520002 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |