



739 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADU172249 | CoopersFiaam | PA7870 | FEBI BILSTEIN | 107403 |
| FILTRON | AP1192 | HENGST FILTER | E1621L | KNECHT | LX4783 |
| MANN-FILTER | C28034 | MECAFILTER | ELP9581 | MERCEDES-BENZ | 2600940300 |
| MERCEDES-BENZ | A2600940300 | METAL LEVE | LX4783 | MEYLE | 0123210035 |
| MISFAT | P874 | PURFLUX | A3004 | WIX FILTERS | WA9925 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W177) | Mercedes-Benz B-CLASS (W247) | Mercedes-Benz CLA (C118) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400721 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Висота | 46.5 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 46,5 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Код товару | F026400721 |
| Ширина [мм] | 188 |