




4 808 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43668 | AKS DASIS | 562078N | AVA Clever Choice | KA5351D |
| DENSO | DCN41018 | HELLA | 8FC351008121 | HELLA | 8FC351008131 |
| HYUNDAI | 29136D7000 | HYUNDAI | 97606D3710 | HYUNDAI | 97606D7000 |
| HYUNDAI | 97606F8000 | KALE | 357785 | KIA | 29136D7000 |
| KIA | 97606D7000 | KIA | 97606F8000 | MAHLE | AC62000P |
| MAHLE | AC62000S | NISSENS | 941072 | THERMOTEC | KTT110659 |
| VALEO | 822612 | VAN WEZEL | 82015706 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (TLE) | KIA SPORTAGE (QL) (US) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350379 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 496 мм |
| Ширина ядра радіатора | 384 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 496 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350379 |
| Ширина решітки [мм] | 384 |