




2 207 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 510065N | AUTOGAMMA | 102582 | AUTOGAMMA | 104059 |
| AVA Clever Choice | DW2039 | DAEWOO | 52484500 | DAEWOO | 96181931 |
| DAEWOO | 96351263 | DAEWOO | 96559565 | DAEWOO | P96351263 |
| EACLIMA | 31R20006 | KALE | 348205 | NISSENS | 61644 |
| THERMOTEC | D70004TT | VALEO | 701544 | VAN WEZEL | 81002039 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | Daewoo NUBIRA Break (KLAJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59122 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 500 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 500 |
| Код товару | 59122 |
| Ширина решітки [мм] | 382 |