



4 247 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112053 | 4SEASONS | 112085 | AKS DASIS | 510043N |
| AVA Clever Choice | HY2167 | AVA Clever Choice | KAA2132 | EACLIMA | 31R28053 |
| EACLIMA | 31R36084 | FRIGAIR | 01283086 | HELLA | 8MK376763331 |
| HYUNDAI | 253102E900 | HYUNDAI | 253102E910 | KALE | 351240 |
| KIA | 253102E700 | KIA | 253102E900 | MAHLE | CR1321000S |
| NISSENS | 67486 | THERMOTEC | D70307TT | VALEO | 735507 |
| VAN WEZEL | 82002130 | VAN WEZEL | 82002167 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai TUCSON (JM) | KIA SPORTAGE (JE_, KM_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53498 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Код товару | 53498 |
| Ширина решітки [мм] | 438 |