



5 954 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123206 | 4SEASONS | 123206O | AKS DASIS | 180076N |
| AUTOGAMMA | 105480 | AVA Clever Choice | RT2438 | AVA Clever Choice | RTA2438 |
| EACLIMA | 31R60151 | HELLA | 8MK376753501 | MAGNETI MARELLI | 350213139500 |
| MAGNETI MARELLI | 350213152200 | MAHLE | CR1061000P | NISSENS | 637642 |
| RENAULT | 8200292771 | VALEO | 735489 | VAN WEZEL | 43002438 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA II (BG0/1_) | Renault LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | Renault ESPACE IV (JK0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58479 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 442 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 680 |
| Код товару | 58479 |
| Ширина решітки [мм] | 442 |