



5 779 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120176 | 4SEASONS | 120176O | AKS DASIS | 070191N |
| AUTOGAMMA | 107438 | AVA Clever Choice | DNA2421 | EACLIMA | 31R18192 |
| KALE | 357250 | KOYORAD | PL023500 | MAGNETI MARELLI | 350213163200 |
| MAGNETI MARELLI | 350213205900 | MAHLE | CR2241000S | NISSAN | 2140000Q3L |
| NISSAN | 214104EA0A | NISSAN | 214104EA1A | NISSAN | 21410BM90A |
| NISSENS | 120176 | NISSENS | 637665 | RENAULT | 214107399R |
| VALEO | 735625 | VAN WEZEL | 13012703 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan QASHQAI II SUV (J11, J11_) | Renault KADJAR (HA_, HL_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59254 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 539 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 539 |
| Код товару | 59254 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |