



7 318 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123142O | 4SEASONS | 123159 | AKS DASIS | 180082N |
| AUTOGAMMA | 103575 | AVA Clever Choice | RTM388 | DENSO | DRM23099 |
| EACLIMA | 38F60002 | FRIGAIR | 34090001 | JDEUS | RA0230770 |
| NISSENS | 637626 | RENAULT | 8200116110 | RENAULT | 8200742598 |
| THERMOTEC | KTT110454 | VALEO | 822710 | VAN WEZEL | 4300M388 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | Renault SCENIC II (JM0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35887 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 470 мм |
| Ширина ядра радіатора | 390 мм |
| Глибина ядра радіатора | 38 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,4 |
| Глибина решітки [мм] | 38 |
| Довжина решітки [мм] | 470 |
| Код товару | 35887 |
| Ширина решітки [мм] | 390 |