


920 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F026402847 | COMLINE | EFF290D | DELPHI | HDF695 |
| FILTRON | PP9914 | FILTRON | PP9914 | GUD FILTERS | E182 |
| HENGST FILTER | H401WK | KNECHT | KL916 | MAHLE | KL916 |
| MANN-FILTER | WK6021 | MANN-FILTER | WK6011 | MULLER FILTER | FN580 |
| PORSCHE | 8R0127400A | PURFLUX | FCS777 | VAG | 8R0127400A |
| VAG | 8R0201196H | VAICO | V102479 | WIX FILTERS | WF8486 |
| WIX FILTERS | WF8444 | WUNDER FILTER | WB145 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q5 (8R) | Porsche MACAN |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | H396WK |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Висота | 249 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,0 |
| Ø впускного отвору [мм] | 9,0 |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота [мм] | 249 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Код товару | H396WK |