




4 797 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43142 | AKS DASIS | 212039N | AKS DASIS | 212061N |
| AVA Clever Choice | TO5383 | AVA Clever Choice | TO5383D | DENSO | DCN50042 |
| EACLIMA | 30C71043 | HELLA | 8FC351310171 | JDEUS | 728M52 |
| KOYORAD | CD010259A | MAGNETI MARELLI | 350203482000 | MAHLE | AC606000S |
| NISSENS | 94795 | THERMOTEC | KTT110447 | TOYOTA | 8846044430 |
| TOYOTA | 8846044440 | TOYOTA | 8846044450 | TOYOTA | 8846044460 |
| TOYOTA | 8846044510 | TOYOTA | 8846044520 | TOYOTA | 8846044530 |
| VALEO | 814207 | VAN WEZEL | 53005383 | VAN WEZEL | DSC53005383 |
| VEMO | V70620008 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota AVENSIS VERSO (_CLM2_, _ACM2_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35518 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 700 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 35518 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |