




4 656 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 44013 | DS | 9813978580 | NISSENS | 941283 |
| PEUGEOT | 9830694080 | VAN WEZEL | 40015700 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| DS DS 7 Crossback (J_) | Peugeot 308 II | Peugeot 508 II (FB_, FH_, F3_) |
| Peugeot 508 SW II (FC_, FJ_, F4_) | Peugeot 408 II (FP_, F3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350635 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 660 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 408, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 660 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350635 |
| Ширина решітки [мм] | 347 |