




5 194 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43996 | AKS DASIS | 212150N | DENSO | DCN50128 |
| LEXUS | 884A033060 | MAHLE | AC1032000S | NISSENS | 941225 |
| THERMOTEC | KTT110758 | TOYOTA | 884A006020 | TOYOTA | 884A006040 |
| TOYOTA | 884A006050 | TOYOTA | 884A006060 | TOYOTA | 884A00E060 |
| TOYOTA | 884A033010 | TOYOTA | 884A033020 | TOYOTA | 884A033030 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) | Toyota HIGHLANDER (GSU7_, AXUH7_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350624 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 712 мм |
| Ширина ядра радіатора | 469 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, Highlander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 712 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350624 |
| Ширина решітки [мм] | 469 |