



4 731 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 142034N | AUTOGAMMA | 107294 | AVA Clever Choice | MT5244 |
| AVA Clever Choice | MT5244D | CITROËN | 6455HX | DENSO | DCN07003 |
| HELLA | 8FC351343211 | JDEUS | 718M72 | JDEUS | M7180720 |
| MAHLE | AC782000S | MITSUBISHI | 7812A019 | NISSENS | 940284 |
| PEUGEOT | 6455HX | VALEO | 814222 | VAN WEZEL | 32005244 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C-ZERO | Mitsubishi i (HA_) | Peugeot ION |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350326 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 295 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | I, C-Zero, Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 380 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350326 |
| Ширина решітки [мм] | 295 |