




3 585 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013002661 | BOSCH | 0986479578 | BREMBO | 09B85811 |
| BREMBO | 09B8581S | FERODO | DDF2635C1 | HELLA PAGID | 8DD355125251 |
| JURID | 563287JC1 | LAND ROVER | LR038934 | PILENGA | V1872 |
| RAICAM | RD01536 | REMSA | 6161310 | TEXTAR | 92283205 |
| ZIMMERMANN | 450521352 | ZIMMERMANN | 450521355 | ZIMMERMANN | 450521354 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Land Rover DISCOVERY V (L462) | Land Rover RANGE ROVER IV (L405) | Land Rover RANGE ROVER SPORT (L494) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 450521320 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 120 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 79 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 360 |
| Код товару | 450521320 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |