




2 034 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24011302001 | BOSCH | 0986479D17 | BREMBO | 08C54611 |
| FERODO | DDF2683C | fri.tech. | BD1763 | HELLA PAGID | 8DD355122771 |
| HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3311044 | JURID | 563229JC | METELLI | 231763C |
| NISSAN | 432064CE0B | NISSAN | 432064EA0A | NISSAN | 432064EA0B |
| NISSAN | D32064EA0AVA | NISSAN | D32064EA0BRV | RAICAM | RD01298 |
| REMSA | 6158200 | RENAULT | 432068231R | TEXTAR | 92274003 |
| TRW | DF6787 | ZIMMERMANN | 200253552 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan QASHQAI II SUV (J11, J11_) | Renault KADJAR (HA_, HL_) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 200253520 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 47 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 290 |
| Код товару | 200253520 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 13 |