



3 449 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AP | 20227V | BENDIX | BDS2125HC | BOSCH | 0986479J51 |
| BRECO | BV9497 | BREMBO | 09D98411 | DELPHI | BG5123C |
| FEBI BILSTEIN | 184660 | HELLA | 8DD355132321 | HELLA PAGID | 8DD355132321 |
| MERCEDES | 167423890007 | MERCEDES-BENZ | 1674238900 | MERCEDES-BENZ | A1674238900 |
| MINTEX | MDC2895C | TEXTAR | 92307005 | ZIMMERMANN | 400556420 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz GLE (V167) | Mercedes-Benz GLS (X167) | Mercedes-Benz GLE Coupe (C167) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24012203241 |
| Виробник | ATE |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 54.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.3 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112,0 |
| Висота [мм] | 54,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/1328 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345,0 |
| Код товару | 24012203241 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 22,0 |