

4 502 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | AKB12 | BOSCH | DSCAKB12 | BOSCH | СтендГРМ |
| BOSCH | 1987PB0186 | BOSCH | StandBOSCH | CONTINENTAL | standcontinental1 |
| EXIDE | StandExide | GATES | FUELLINEMERCH6R2001A75M | JBM | 51288 |
| JBM | 53877 | JBM | 53705 | JBM | 15142 |
| JBM | 15068 | JBM | 16161 | JBM | 15313 |
| LESJOFORS | StandLesjofors | MAGNETI MARELLI | 099997612205 | MOTUL | StandMotulbochki3x60 |
| MOTUL | DSCStandMotulbochki3x60 | MOTUL | StandMotulChemicals | MOTUL | 9007 |
| NARVA | 56214 | NARVA | 56291 | NEO TOOLS | 84142 |
| PANASONIC | PA0001 | ROWE | StandROWE | ROWE | StandROWEbochki3x60 |
| ROWE | DSCStandROWEbochki3x60 | TRIDON | DISPLAY2COMPLETE | VALEO | 7130366 |
| VARTA | StandVarta |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Valeo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Код запчастини | standvaleo |
| Код товару | standvaleo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 570 мм |