


28 639 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | AKB12 | BOSCH | DSCAKB12 | BOSCH | СтендГРМ |
| BOSCH | 1987PB0186 | BOSCH | StandBOSCH | CONTINENTAL | standcontinental1 |
| GATES | FUELLINEMERCH6R2001A75M | JBM | 51288 | JBM | 53877 |
| JBM | 53705 | JBM | 15142 | JBM | 15068 |
| JBM | 16161 | JBM | 15313 | LESJOFORS | StandLesjofors |
| MAGNETI MARELLI | 099997612205 | MOTUL | StandMotulbochki3x60 | MOTUL | DSCStandMotulbochki3x60 |
| MOTUL | StandMotulChemicals | MOTUL | 9007 | NARVA | 56214 |
| NARVA | 56291 | NEO TOOLS | 84142 | PANASONIC | PA0001 |
| ROWE | StandROWE | ROWE | StandROWEbochki3x60 | ROWE | DSCStandROWEbochki3x60 |
| TRIDON | DISPLAY2COMPLETE | VALEO | standvaleo | VALEO | 7130366 |
| VARTA | StandVarta |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | StandExide |
| Виробник | Exide |
| Стан | Новий |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Код товару | StandExide |
| Тип запчастини | Оригінал |