




3 893 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24032802541 | BARUM | BAR28254 | BMW | 34106787490 |
| BMW | 34106879122 | BOSCH | 0986479771 | BREMBO | 09B57011 |
| CAR | 1421661 | DELPHI | BG9108 | FEBI BILSTEIN | 38576 |
| FERODO | DDF2314C1 | HELLA | 8DD355119531 | HELLA PAGID | 8DD355119531 |
| METELLI | 231260C | MEYLE | 3835210012PD | PILENGA | V544 |
| TEXTAR | 92257105 | TRW | DF6220S | VALEO | 197575 |
| ZIMMERMANN | 150349452 | ZIMMERMANN | 150349420 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X3 (F25) | BMW X4 (F26) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24012802541 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 73.1 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120,0 |
| Висота [мм] | 73,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 75,0 |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02C0115/0570 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 328,0 |
| Код товару | 24012802541 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 28,0 |