



874 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AVS AUTOPARTS | PA494 | BMW | 13718480931 | BOSCH | F026400867 |
| CoopersFiaam | PA8011 | FILTRON | AP0269 | FRAM | CA12922 |
| MANN-FILTER | C29030 | PURFLUX | A3132 | SOFIMA | S3C65A |
| TECNOCAR | A2795 | UFI | 30C6500 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X2 (F39) | BMW 2 Gran Coupe (F44) | MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| MINI MINI COUNTRYMAN (F60) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9970 |
| Виробник | WIX Filters |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 288 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 60 |
| Довжина [мм] | 288 |
| Код товару | WA9970 |
| Ширина [мм] | 225 |