




5 772 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 510179N | AUTOGAMMA | 107390 | AVA Clever Choice | HY2423 |
| EACLIMA | 31R28108 | HYUNDAI | 253103R501 | HYUNDAI | 253103S600 |
| HYUNDAI | 253103S601 | HYUNDAI | 253103S650 | HYUNDAI | 253103S651 |
| KIA | 253103S600 | KIA | 253103S601 | KIA | 253103S650 |
| KIA | 253103S651 | KIA | 253103V001 | NISSENS | 675012 |
| VAN WEZEL | 82002423 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai i45 VI седан (YF) | Hyundai AZERA (HG) | KIA K5 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59200 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 636 мм |
| Ширина ядра радіатора | 478 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 636 |
| Код товару | 59200 |
| Ширина решітки [мм] | 478 |