




4 126 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 080106N | AUGROS | 551011A7 | AVA Clever Choice | FT2398 |
| AVA Clever Choice | FTA2398 | FIAT / LANCIA | 1330X5 | FIAT / LANCIA | 1362305080 |
| FIAT / LANCIA | 1366650080 | FIAT / LANCIA | 1606661980 | HELLA | 8MK376753611 |
| HELLA | 8MK376753611 | MAHLE | CR1068000P | MAHLE | CR1068000P |
| NISSENS | 63565 | NRF | 58424 | SCHLIECKMANN | 60172398 |
| VALEO | 701727 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 17002398 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 374 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 24 |
| Довжина решітки [мм] | 780 |
| Код товару | 17002398 |
| Ширина решітки [мм] | 374 |