




2 726 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 94062 | AKS DASIS | 169015N | AUTOGAMMA | 107262 |
| AVA Clever Choice | CN6305 | AVA Clever Choice | CNA6305 | CITROËN | 6448S7 |
| EACLIMA | 45C10022 | HELLA | 8FH351315571 | KALE | 347385 |
| MAGNETI MARELLI | 350218339000 | MAHLE | AH195000P | NISSENS | 71158 |
| PEUGEOT | 6448S7 | THERMOTEC | D6P018TT | VALEO | 54210 |
| VAN WEZEL | 09006305 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 III (RD_) | Citroen C5 III Break (TD_) | Citroen C6 (TD_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54347 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 218 мм |
| Ширина ядра радіатора | 155 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 218 |
| Код товару | 54347 |
| Ширина решітки [мм] | 155 |