




4 672 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 060091N | AUGROS | 55011KF6 | AVA Clever Choice | FT2481 |
| CITROËN | 1617244180 | CITROËN/PEUGEOT | 1382427080 | CITROËN/PEUGEOT | 1617244180 |
| FIAT | 46867779 | FRIGAIR | 02043095 | HELLA | 8MK376733531 |
| HELLA | 8MK376733411 | HELLA | 8MK376733531 | MAHLE | CR806000P |
| MAHLE | CR806000P | NISSENS | 606538 | NRF | 560020 |
| PEUGEOT | 1617244180 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09012712 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 780 |
| Код товару | 09012712 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |