



686 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD3108 | ASHIKA | FA0261JM | AVS AUTOPARTS | PA486A |
| BLUE PRINT | ADBP220095 | BOSCH | F026400864 | FEBI BILSTEIN | 179726 |
| FIAT | 1395975080 | JAPANPARTS | FA0261JM | JAPKO | FA0261JM |
| KNECHT | LX5997 | MANN-FILTER | C26065 | MANN-FILTER | C26065 |
| MECAFILTER | ELP9653 | MISFAT | P846A | TECNECO FILTERS | AR1776PMS |
| UFI | 30A1900 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S3A19A |
| Виробник | Sofima |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Висота | 89 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 89 |
| Довжина [мм] | 232 |
| Код товару | S3A19A |
| Ширина [мм] | 257 |