



3 314 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 111065 | 4SEASONS | 111071 | AKS DASIS | 100026N |
| AKS DASIS | 100055N | AUTOGAMMA | 103815 | AVA Clever Choice | HD2161 |
| AVA Clever Choice | HD2178 | DENSO | DRM40026 | EACLIMA | 31R26044 |
| EACLIMA | 31R26055 | FRIGAIR | 01193014 | FRIGAIR | 01193019 |
| HONDA | 19010PWA901 | HONDA | 19010PWAG01 | JDEUS | 013M25 |
| KALE | 350000 | KALE | 351680 | KOYORAD | PL081257 |
| KOYORAD | PL081613 | NISSENS | 68110 | NISSENS | 68111 |
| THERMOTEC | D74016TT | TYC | 7121003 | VALEO | 734218 |
| VAN WEZEL | 25002161 | VAN WEZEL | 25002178 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda FIT II (GD) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53408 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 376 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 25 |
| Довжина решітки [мм] | 376 |
| Код товару | 53408 |
| Ширина решітки [мм] | 325 |