



4 910 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 117064 | AKS DASIS | 110033N | AVA Clever Choice | MZ2160 |
| DENSO | DRM44010 | EACLIMA | 31R52063 | HELLA | 8MK376750261 |
| KALE | 360100 | KOYORAD | PL061656 | MAHLE | CR1020000S |
| MAZDA | LF1715200 | MAZDA | LF1715200A | MAZDA | LF1715200B |
| NISSENS | 62462A | THERMOTEC | D73010TT | VALEO | 735053 |
| VAN WEZEL | 27002160 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 6 Hatchback (GG) | Mazda 6 (GG) | Mazda 6 Station Wagon (GY) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53411 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 678 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 678 |
| Код товару | 53411 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |