


3 407 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 112035N | AUGROS | 5533243S | AUGROS | 55381495 |
| AVA Clever Choice | MZ5236 | AVA Clever Choice | MZA5236 | AVA Clever Choice | MZA5236D |
| FRIGAIR | 08253021 | HELLA | 8FC351310241 | HELLA | 8FC351310241 |
| MAHLE | AC609000S | MAHLE | AC609000S | MAZDA | DF7161480A |
| MAZDA | DF7161480A | MAZDA | DF7161480B | MAZDA | DF7161480B |
| MAZDA | DF7161480C | MAZDA | DF7161480C | MAZDA | DFY16148Z |
| MAZDA | DFY16148Z | NISSENS | 940033 | NRF | 35870 |
| PRASCO | MZ309C001 | QH Benelux | QCN607 | SCHLIECKMANN | 60275236 |
| VAICO | V32060008 | WAECO | 8880400544 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mazda 2 (DE) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27005236 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 570 мм |
| Ширина ядра радіатора | 335 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 570 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 27005236 |
| Ширина решітки [мм] | 335 |