




4 513 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 120129N | DENSO | DRM17112 | MAHLE | CR931000P |
| MERCEDES-BENZ | 4475010001 | MERCEDES-BENZ | A4475010001 | NISSENS | 606453 |
| NRF | 59248 | PRASCO | MS2725 | VALEO | 717346 |
| VAN WEZEL | 30012710 | VEMO | V30601326 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz V-CLASS (W447) | Mercedes-Benz VITO Фургон (W447) | Mercedes-Benz VITO Dualiner (W447) |
| Mercedes-Benz VITO Tourer (W447) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0240358 |
| Виробник | TRUCKTEC Automotive |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 418 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 690 |
| Код товару | 0240358 |
| Ширина решітки [мм] | 418 |
| для номера OE | 447 501 0001 |