



8 509 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 227009N | MAHLE | CI554000P | NISSENS | 96133 |
| VALEO | 822930 | VAN WEZEL | 59014705 | VOLVO | 31338306 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo XC90 II (256) | Volvo S60 III (224) | Volvo XC60 II (246) |
| Volvo V60 I Cross Country (157) | Volvo V90 II Cross Country (236) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309112 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 161 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, XC90, V60, S90, V90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 80 |
| Довжина решітки [мм] | 615 |
| Код товару | 309112 |
| Ширина решітки [мм] | 161 |