



1 488 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 13714578816 | BMW | 13718594535 | BMW | 8594535 |
| BOSCH | S0753 | BOSCH | F026400753 | CoopersFiaam | PA7929 |
| INEOS | EI0000008128 | INEOS | GRA3B02008230 | MAGNETI MARELLI | 153071762731 |
| MAGNETI MARELLI | 71762731 | MANN-FILTER | C27054 | MECAFILTER | ELP9603 |
| MEYLE | 3123210044 | MISFAT | P764A | PURFLUX | A3049 |
| WIX FILTERS | WA9965 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 3 (G20) | BMW 3 Touring (G21) | BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX39851 |
| Виробник | Knecht |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274.6 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 64.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 64,3 |
| Довжина [мм] | 274,6 |
| Код товару | LX39851 |
| Ширина [мм] | 232 |