




3 043 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 522056N | AUGROS | 5530050S | AUGROS | 55322150 |
| AVA Clever Choice | JE5045 | AVA Clever Choice | JEA5045 | DELPHI | TSP0225709 |
| FRIGAIR | 08182020 | HELLA | 8FC351309111 | HELLA | 8FC351309111 |
| JEEP | 00K55116928AB | JEEP | 55116928AA | JEEP | 55116928AB |
| JEEP | K55116928AA | MAHLE | AC564000S | MAHLE | AC564000S |
| NISSENS | 94931 | NISSENS | 94972 | NRF | 35920 |
| PRASCO | JE020C001 | SCHLIECKMANN | 60215045 | VALEO | 814086 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JEEP (BAW) COMMANDER (XK) | JEEP (BAW) GRAND CHEROKEE III (WH, WK) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21005045 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Для автомобілів з масляним радіатором |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 593 мм |
| Ширина ядра радіатора | 461 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 593 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | Роз’єм праворуч |
| Код товару | 21005045 |
| Ширина решітки [мм] | 461 |