



888 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BMW | 13718699809 | BOSCH | F026400856 | MAHLE | LX4359 |
| MECAFILTER | ELP9613 | MISFAT | P762 | PURFLUX | A3072 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 7 (G11, G12) | BMW 8 Купе (G15, F92) |
| BMW 8 Gran Coupe (G16, F93) | BMW 8 Кабриолет (G14, F91) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E2119L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 267 мм |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 37 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 37 |
| Довжина [мм] | 267 |
| Код товару | E2119L |
| Ширина [мм] | 218 |