




826 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| CX | CX767 | FAG | 713667950 | FAG | 713227810 |
| FAG | 713667960 | FEBI BILSTEIN | 37549 | GSP | GK7049 |
| KAVO PARTS | WBK10072 | MERCEDES-BENZ | 1699810006 | MERCEDES-BENZ | 1699810127 |
| METELLI | 192830 | MEYLE | 0140980048S | NTN | R15146 |
| OPTIMAL | 401657 | QUINTON HAZELL | QWB1422 | RUVILLE | 5146 |
| Schaeffler FAG | 713667960 | SKF | VKBA7049 | SKF | VKBA6509 |
| SNR | R15140 | SNR | R15146 | TRISCAN | 853023124 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz A-CLASS (W169) | Mercedes-Benz B-CLASS (W245) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAVO PARTS |
| Код запчастини | WBK10029 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 39 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 45 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з вбудованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Код товару | WBK10029 |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Ширина [мм] | 39 |