




3 220 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123061 | 4SEASONS | 123061A | AVA Clever Choice | RT2215 |
| AVA Clever Choice | RTA2215 | DENSO | DRM23030 | FRIGAIR | 01093083 |
| HELLA | 8MK376716371 | JDEUS | RA0230570 | MAGNETI MARELLI | 359000391080 |
| MAHLE | CR465000S | MOTRIO | 8660000496 | NISSENS | 63854A |
| NISSENS | 697138 | NRF | 58075 | RENAULT | 7700304932 |
| RENAULT | 7700312858 | RENAULT | 8200747214 | RENAULT | 8660000496 |
| VALEO | 231910 | VALEO | 731910 | VAN WEZEL | 43002215 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault KANGOO (KC0/1_) | Renault KANGOO Express (FC0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58075A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 433 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Версія | Alternative |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 34 |
| Довжина решітки [мм] | 480 |
| Код товару | 58075A |
| Ширина решітки [мм] | 433 |