



3 435 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43103 | AKS DASIS | 022001N | AUTO AIR GLOUCESTER | 166588 |
| AUTOGAMMA | 103763 | AVA Clever Choice | AU5178 | AVA Clever Choice | AUA5178 |
| AVA Clever Choice | AUA5178D | DELPHI | CF20162 | DELPHI | CF2016212B1 |
| DENSO | DCN14002 | FRIGAIR | 08012013 | HELLA | 8FC351310661 |
| JDEUS | 702M18 | KALE | 343195 | LAND ROVER | JRB000110 |
| LAND ROVER | JRB101070 | LAND ROVER | JRB500070 | LAND ROVER | JRB500080 |
| MAHLE | AC640000S | NISSENS | 94781 | THERMOTEC | KTT110434 |
| VALEO | 817549 | VALEO | CA1292 | VALEO | CA1423 |
| VAN WEZEL | 02005178 | VEMO | V48620001 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Land Rover FREELANDER (LN) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35548 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 312 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11 |
| Ø впускного отвору [мм] | 13,3 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 610 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 35548 |
| Ширина решітки [мм] | 312 |