



3 484 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43511 | AKS DASIS | 152048N | AVA Clever Choice | OL5612 |
| AVA Clever Choice | OL5612D | AVA Clever Choice | OLA5612D | CHEVROLET | 20874703 |
| DENSO | DCN15007 | EACLIMA | 30C54059 | FRIGAIR | 08072053 |
| HELLA | 8FC351008364 | KALE | 345325 | KOYORAD | CD311082 |
| MAHLE | AC66000S | NISSENS | 940569 | OPEL | 20874703 |
| OPEL | 42458588 | OPEL | 4818691 | THERMOTEC | KTT110521 |
| VALEO | 822702 | VAN WEZEL | 37005612 | VAUXHALL | 20874703 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | Opel ANTARA |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350225 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 308 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.8 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 11,8 |
| Ø впускного отвору [мм] | 11,8 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 625 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350225 |
| Ширина решітки [мм] | 308 |