



6 671 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 072063N | KALE | 358745 | MAGNETI MARELLI | 350203102900 |
| MAHLE | AC1089000S | NISSAN | 921003NL0A | NISSAN | 921003NL1A |
| NISSAN | 921003NL1B | NISSAN | 921005SH0A | NISSENS | 940583 |
| VALEO | 822632 | VAN WEZEL | 13015713 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai IONIQ (AE) | Nissan LEAF | Nissan NV200 EVALIA |
| Nissan LEAF (ZE1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350443 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 646 мм |
| Ширина ядра радіатора | 345 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 646 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350443 |
| Ширина решітки [мм] | 345 |