



5 027 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43521 | AKS DASIS | 482029N | AUDI | 8U0260401B |
| AUDI | 8U0260401C | AUTOGAMMA | 107285 | AVA Clever Choice | AI5382 |
| AVA Clever Choice | AI5382D | DELPHI | CF20193 | DENSO | DCN02033 |
| DENSO | DCN02035 | EACLIMA | 30C02029 | FRIGAIR | 08103102 |
| HELLA | 8FC351004621 | HELLA | 8FC351004624 | HELLA | 8FC351344261 |
| JDEUS | M7010521 | KALE | 353085 | KOYORAD | CD441007 |
| MAGNETI MARELLI | 350203842000 | MAHLE | AC42000P | MAHLE | AC42000S |
| NISSENS | 940255 | THERMOTEC | KTT110287 | VALEO | 814169 |
| VAN WEZEL | 03005382 | VEMO | V15621058 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q3 (8U) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350029 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 325 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.3 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | Q3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 15,3 |
| Ø впускного отвору [мм] | 18 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 625 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350029 |
| Ширина решітки [мм] | 325 |