




6 616 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 702049 | AUDI | 7L6145804B | HELLA | 8ML376723481 |
| KALE | 344735 | MAHLE | CI78000P | NISSENS | 96687 |
| NRF | 30198 | THERMOTEC | DAA020TT | VALEO | 818815 |
| VAN WEZEL | 58004235 | VW | 7L6145804B | VW | 7P6145804A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q7 (4L) | Porsche CAYENNE (955) | VW TOUAREG (7P5) |
| VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30293 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 290 мм |
| Ширина ядра радіатора | 288 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 50 |
| Довжина решітки [мм] | 290 |
| Код товару | 30293 |
| Ширина решітки [мм] | 288 |