




1 626 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 049024N | AUDI | 4H0898037 | AUDI | 4H0898037 |
| AUGROS | 55078PP8 | FRIGAIR | 06102016 | NISSENS | 70235 |
| NRF | 54442 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A6 (4G2, C7, 4GC) | Audi A6 Avant (4G5, C7, 4GD) | Audi A8 (4H_) |
| Audi A7 Sportback (4GA, 4GF) | Audi A6 Allroad (4GH, 4GJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03016703 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 134 мм |
| Ширина ядра радіатора | 280 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A8, A7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 134 |
| Код товару | 03016703 |
| Ширина решітки [мм] | 280 |