


3 846 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 040102N | AUDI | 8W0145804A | AUDI | 8W0145804A |
| AUGROS | 55053YN5 | NISSENS | 606401 | NRF | 550270 |
| VALEO | 701294 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi A4 (8W2, 8WC, B9) | Audi A5 (F53, F5P) | Audi A4 Avant (8W5, 8WD, B9) |
| Audi A5 Sportback (F5A, F5F) | Audi A6 (4A2, C8) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 03012725 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 131 мм |
| Глибина ядра радіатора | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 54 |
| Довжина решітки [мм] | 720 |
| Код товару | 03012725 |
| Ширина решітки [мм] | 131 |