




3 513 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 704006 | AKS DASIS | 057003N | AVA Clever Choice | BW4253 |
| BMW | 17512247359 | BMW | 2247359 | BMW | 22473634 |
| EACLIMA | 36A07003 | FRIGAIR | 07023005 | HELLA | 8ML376776151 |
| HELLA | 8ML376776154 | MAGNETI MARELLI | 351319202330 | MAHLE | CI338000S |
| NISSENS | 96726 | NRF | 30129 | THERMOTEC | DAB006TT |
| VALEO | 817877 | VAN WEZEL | 06004253 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 7 (E38) | BMW 5 (E39) | BMW 5 Touring (E39) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30129A |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Глибина ядра радіатора | 85 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 85 |
| Довжина решітки [мм] | 540 |
| Код товару | 30129A |
| Ширина решітки [мм] | 93 |