



963 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP220035 | BMW | 13718635102 | CoopersFiaam | PA7900 |
| FEBI BILSTEIN | 172768 | FRAM | CA12628 | HENGST FILTER | E1776L |
| MAHLE | LX3985 | MECAFILTER | ELP9602 | MISFAT | P764 |
| PURFLUX | A3028 | TECNOCAR | A2686 | TOYOTA | 17801WAA01 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| ALPINA B4 Gran Coupe (G26) | BMW 3 (G20) | BMW Z4 Roadster (G29) |
| BMW 4 Купе (G22, G82) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | A3028 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Z4, B4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 59 |
| Довжина [мм] | 274 |
| Код товару | A3028 |
| Ширина [мм] | 232 |