




2 843 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 040014N | AKS DASIS | 8MK376901021 | AUGROS | 55018311 |
| AUGROS | 5503528S | AVA Clever Choice | VN2287 | AVA Clever Choice | VNA2287 |
| AVA Clever Choice | VW2287 | HELLA | 8MK376901021 | NISSENS | 65015 |
| NISSENS | 65335 | NRF | 58339 | PRASCO | ST056R002 |
| SCHLIECKMANN | 60582287 | SEAT | 5N0121253H | VALEO | 735133 |
| VW | 5N0121253H | VW | 5N0121253H |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | VW SHARAN (7N) | VW TIGUAN (5N_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002287 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 408 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 58002287 |
| Ширина решітки [мм] | 408 |