



739 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FEBI BILSTEIN | 174038 | HENGST FILTER | E1739L | KNECHT | LX4929 |
| MANN-FILTER | C30028 | MERCEDES-BENZ | 1770940104 | MERCEDES-BENZ | A1770940104 |
| METAL LEVE | LX4929 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Mercedes-Benz GLS (X167) | Mercedes-Benz S-CLASS Кабриолет (A217) |
| Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) | Mercedes-Benz G-CLASS (W463) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | F026400785 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 294 мм |
| Висота | 54 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 54 |
| Довжина [мм] | 133 |
| Код товару | F026400785 |
| Ширина [мм] | 294 |