




4 090 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123192 | 4SEASONS | 123192A | AKS DASIS | 490013N |
| AUTOGAMMA | 105780 | AVA Clever Choice | DAA2005 | DACIA | 8200880550 |
| FRIGAIR | 01093118 | JDEUS | M0231390 | KALE | 346205 |
| KALE | 363155 | MAHLE | CR6000P | MAHLE | CR845000S |
| NISSENS | 637614 | NISSENS | 692503 | RENAULT | 8200880550 |
| VALEO | 735279 | VAN WEZEL | 15002005 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Dacia DUSTER | Dacia DUSTER фургон | Renault DUSTER |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53138 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 368 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 628 |
| Код товару | 53138 |
| Ширина решітки [мм] | 368 |