



1 391 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ALCO FILTER | MD8896 | AUDI | 4M0133843C | CUPRA | 4M0133843C |
| FEBI BILSTEIN | 172690 | HENGST FILTER | E1338L | KAVO PARTS | FAF10758 |
| KNECHT | LX32336 | MAGNETI MARELLI | 154072402674 | MANN-FILTER | C38011 |
| METAL LEVE | LX32336 | MOTAQUIP | LVFA1674 | PURFLUX | A1906 |
| SOFIMA | S3B15A | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0714306 | UFI | 30B1500 |
| VW | 4M0133843C | WUNDER FILTER | WH153 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Audi Q7 (4MB, 4MG) | Audi Q8 (4MN) | VW TOUAREG (CR7) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400719 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 377.4 мм |
| Ширина | 249.5 мм |
| Висота | 108.5 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 108,5 |
| Довжина [мм] | 377,4 |
| Код товару | F026400719 |
| Ширина [мм] | 249,5 |