



3 270 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 106196A | AKS DASIS | 160106N | AVA Clever Choice | PEA2266 |
| CITROËN | 133340 | CITROËN | 133394 | EACLIMA | 31R55110 |
| FRIGAIR | 01083074 | MAHLE | CR1863000S | NISSENS | 63608A |
| NRF | 50436A | PEUGEOT | 1330K2 | PEUGEOT | 133340 |
| PEUGEOT | 133341 | PEUGEOT | 133392 | PEUGEOT | 133393 |
| PEUGEOT | 133394 | VALEO | 734423 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C5 II (RC_) | Peugeot 407 (6D_) | Peugeot 2008 I (CU_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50436 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 557 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 557 |
| Код товару | 50436 |
| Ширина решітки [мм] | 380 |