




801 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93678 | AKS DASIS | 189250N | AUGROS | 5510219S |
| AUGROS | 55109912 | AURADIA | KRT249 | AVA Clever Choice | RTA6249 |
| BINDER | 52949101 | FRIGAIR | 06093020 | GERI | 7084 |
| HELLA | 8FH351024361 | HELLA | 8FH351024361 | HELLA | 8FH351316534 |
| KILEN | RT6249 | KÜHLER SCHNEIDER | 0992501 | KÜHLER SCHNEIDER | 9931201 |
| MAHLE | AH209000S | NISSENS | 73258 | NISSENS | 73376 |
| NRF | 54245 | PRASCO | RN153H001 | RENAULT | 6025370414 |
| RENAULT | 6025370415 | RENAULT | 6025371298 | SCHLIECKMANN | 60436249 |
| VAICO | V46610006 | VALEO | 812287 | VAN WEZEL | 43006250 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault ESPACE III (JE0_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43006249 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Механічно фуговані ребра |
| Глибина решітки [мм] | 42 |
| Довжина решітки [мм] | 210 |
| Код товару | 43006249 |
| Ширина решітки [мм] | 157 |